BOBO CHOSES: THEHAPPYSADS

Categories
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

BOBO CHOSES: THEHAPPYSADS

Nová značka v našej ponuke, BOBO CHOSES, predstavuje jedinečnú retro kolekciu v podaní veľmi špeciálnej detskej kapely - THE HAPPYSADS! My sme im úplne podľahli.

Deti. Kto by ich nemiloval! Napriek ich premenilvým náladám, protichodným myšlienkam, emocionálnym výlevom, výbuchom hnevu, či zlosti. Hoci chvíľami sú ako letná búrka, po daždi neskutočne rýchlo prichádza dúha hrajúca všetkými farbami a po nej sa úsmevom rozžiari celý svet. Práve tieto rozpory v detských náladách a ich správaní odzrkadľuje kolekcia THE HAPPYSADS.

Dizajnéri BOBO CHOSES tentokrát opäť prekonali sami seba a v neskutočne kreatívnej kolekcii hýriacej farbami a vzormi vyjadrujú rozličné nálady a pocity detí. Objavujú sa v nej motívy protirečení a extrémnych nálad (YES/NO; ALWAYS/NEVER, CATS and DOGS), zmätených pocitov (I AM CLEARLY CONFUSED, BITTER SWEET, PIGPHANT), ale aj dúhy či iných výrazne farebných geometrických tvarov znázorňujúcich rozmanitosť detských emócií a pováh.

Nám sa tiež páči, že absolútna väčšina kolekcie THE HAPPYSADS v našej ponuke je vyrobená z kvalitnej organickej bavlny alebo recyklovaných materiálov. Kolekcia je až na 99% vyrobená lokálne, v Španielsku alebo Portugalsku. BOBO CHOSES si celkovo dáva záležať na zodpovednej a udržateľnej výrobe. Je jednou zo značiek, ktoré participujú v programe ECAP (European Clothing Action Brand). Hlavným cieľom tohto projektu je minimalizovať objem odpadu vo výrobe a zefektívniť celkový výrobný cyklus, vrátane dodávateľských vzťahov.

Kolekcia okrem množstva populárnych, bavlnených "basics" ponúka krásne pleteniny. Novinkou sú aj kúsky spodnej bielizne.

Tak ako, podľahli ste aj vy? Ak sme vás aspoň trošku navnadili, pozrite si výber toho naj z THE HAPPYSADS kolekcie na našej stránke. Alebo si iba spievajte spolu s mladými umelcami:

We are the happysads, we are the happysads. It seems to be no good, but it's really not that bad.

Our heart is saying YES, our head is saying NO. Clearly confused we stand in the middle of them both.

We are full of contradictions, every inch a mile. Our head is feeling sleepy, our feet start to dance.

Rumbling inside ourselves just like cats and dogs. All of our feelings they do not get along.

Do I love you rain? Or do I hate you? You make our feet wet, but fill our eyes with rainbows.

We partly like elephants, we partly like pigs. Mom, I can't decide on one, can't we just make a mix?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version